Ікони з бурштину

Ікони з бурштину купити в янтарній долині

Ікона - наче запалений чарівний ліхтарик. Він палає рівним світлом, то слабко мерехтить, то розгорається яскравим полумям, але ніколи не згасає. Бо запалений він не людською рукою, а дарований нам благоволінням Господа нашого, щоб мали ми можливість долучитися ло Божественного життя, наблизитися до Христа. Неземна краса і вся неперевершеність каменю бурштину, дають можливість виготовляти з нього справжні шедеври та витвори мистецтва. Ікони з бурштину, завдяки своєм оригінальному та неперевершеному золотистому сяйву, завжди будуть виглядати елегантно та вишукано. Використання бурштину в художньо-оформлювальних роботах (виготовлення картин та оздоблення інтерєрів) зажди було складною справою.ікони з бурштину Знамениту у всьому світі Бурштинову кімнату Катеринського палацу доводилося змінювати та відтворювати заново при найменших порушеннях цілісності. Наразі, в двадцять першому столітті використання технології інкрустації, лазерної шліфовки дозволяє втілювати найсміливіші задуми художників. Бурштин неперевершено поєднується з деревом, що дозволяє відтворювати в даній техніці будь-які художні витвори.

Ікони з бурштину та бурштинової крихти повсякчас виглядають багато та вишукано в будь-яких інтерєрах. Така ікона у вашому інтер'єрі - це наче шматочок природи в металевих джунглях сучасного мегаполісу, вона радує око і душу. По своїй унікальній красі бурштин може сперечатися навіть з золотом. Що робить його найвигднішим матеріалом для оздоблення ікон. Існувала така легенда, згідно з якою вибрав Володимир Великий православне християнство в першу чергу по причині краси й пишності богослужінь. Це швидше за все, це лише легенда.

Знамениту у всьому світі Бурштинову кімнату Катеринського палацу доводилося змінювати та відтворювати заново при найменших порушеннях цілісності. Наразі, в двадцять першому столітті використання технології інкрустації, лазерної шліфовки дозволяє втілювати найсміливіші задуми художників.

Бурштин неперевершено поєднується з деревом, що дозволяє відтворювати в даній техніці будь-які художні витвори. Ікони з бурштину та бурштинової крихти повсякчас  виглядають багато та вишукано  в будь-яких інтерєрах. Така ікона у вашому інтер'єрі - це наче шматочок природи в металевих джунглях сучасного мегаполісу, вона радує око і душу.

По своїй унікальній красі бурштин може сперечатися навіть з золотом. Що робить його найвигднішим  матеріалом для оздоблення ікон. Існувала така легенда, згідно з якою вибрав  Володимир Великий православне християнство в першу чергу по причині краси й пишності богослужінь. Це швидше за все, це лише легенда.

Образи на православних іконах зазвичай володіли особливою внутрішньою силою, властивою лише їм - це врівноважена, навіть сувора краса, яка наче висвітлює образ зсередини. Для того щоб підкреслити  духовну силу відтворених на іконах святих, зазвичай іконописці використовували позолоту. Саме використання в праці бурштинової крихти дозволило розширити мистецький арсенал, додавши в нього нові яскраві та дорогоцінні нотки.

Янтарна крихта вигідно відзеркалює світло, що надає рисам святих унікальний блиск. Більше того, використання в оздобленні бурштину створює ефект заломлення світла. Саме тому виникає неперевершене враження, що поглад з образу досягає самих глибин душі. Це може бути просто оптична ілюзія. Та погодьтеся, ні одна людина не зможе відчужено дивитися на такий образ.