Про нас


Про компанію

Інтернет-магазин «Бурштинова долина» - найбільший виробник виробів і картин з бурштину в Україні. Компанія охоплює цілу нішу на ринку України, а також налагодила міцне співробітництво з такими країнами, як Росія, Німеччина, США, Польща, Китай і країни арабського світу. Постійно розширюється асортимент дивовижних виробів, збільшується штат грамотних майстрів, неперевершена якість і доступні ціни, зручні способи оплати та доставки - ось секрети нашого успіху.

Трохи історії

За сім років стабільної діяльності компанія встигла кілька разів зайняти верхні рядки рейтингу топ-5 серед компаній міжнародного рівня, що займаються створенням виробів і картин з бурштину. Згідно з результатами останнього конкурсу Amber choice 2016 , «Бурштинова долина» визнана кращим виробником виробів з бурштину в світі . Вперше в історії бурштинового мистецтва саме ми зайнялися виготовленням модульних бурштинових картин.

Якість в деталях

Проведені дослідження довели, що продукція нашої компанії містить у півтора рази більше бурштину, ніж її ринкові аналоги. Однак ми унікальні не тільки технічним складом наших творів, каталог компанії містять більше 3000 сюжетів для картин на вибір клієнта. А чого коштує послуга створити оригінальний портрет або картину за реальною фотографії. Можливості для творчості з бурштином воістину безмежні.

Ціни та умови доставки

Багатство вибору в розкоші асортименту

На сьогоднішній день ми із задоволенням можемо запропонувати більше 6 видів послуг з виготовлення бурштинових виробів. Серед них картини з бурштину, що включають 18 розділів по типу сюжетів, таких як пейзаж, натюрморт, квіти, тварини, репродукції і навіть в стилі ню.

Окремо варто сказати про дивовижні модульних картинах, здатних внести особливу елегантність і шик в інтер'єр будь-якого стилю і рівня.

Приголомшливими подарунками, інкрустованими або цілком виконаними з бурштину, стануть міні-дерева, сувенірні тарілки і, звичайно ж, ділові ручки. Чи не могли ми обійти стороною і бурштинове намисто (більше 10 видів), які крім краси, надають на власника доведений терапевтичний ефект.

Абсолютно особливий розділ представляє на вибір безліч бурштинових ікон, виконаних з дотриманням всіх прийнятих канонів: іменні, вінчальні, жанрові, католицькі та ін.

Технічні акценти

Для зручності відвідувачів весь асортимент представлений в компактній, розбитою на відповідні категорії, формі. Будь-який бажаючий без зусиль знайде те, що здатне зачепити саме його серце. Думаючи про вас, ми створили спеціальний розділ «Подарунки з бурштину», в якому для полегшення вибору представлено 6 категорій: для жінок, для чоловіків, корпоративні подарунки та ін.

Все для вас

Компанія представляє доступні ціни практично на весь асортимент, а також з радістю організує доставку в будь-яку точку планети. Оплата здійснюється як післяплатою, так можливий і безготівковий розрахунок з використанням рахунків, пластикових карт, а також різних систем міжнародних переказів. Доставка готового товару здійснюється на вибір:

  • кур'єром (тільки по території України);
  • поштовим відправленням;
  • з виставкового залу (самовивезення).

Загальний термін доставки вже готового товару від 1-2 днів до 2-х тижнів в залежності від країни перебування замовника.

Впевненість в гарантії

На свою продукцію ми надаємо виняткові гарантії. По-перше, перед кожною відправкою товар обов'язково страхується від пошкодження. По-друге, видається гарантія строком до трьох місяців. По-третє, спеціальний відділ веде постійний супровід вашого замовлення від заявки до отримання в руки. А по-четверте, «Бурштинова долина» має понад 2000 позитивних відгуків від вдячних клієнтів з 2011 року, більше половини яких стали нашими постійними замовниками.

Ми зможемо створити і реалізувати будь-яку вашу бурштинову мрію!