Ікона Почаївська Богородиця

(Код: ik135)
Ікона Почаївська Богородиця

245.00 грн.
наш менеджер проконсультирует вас в любой момент.
Доставка у Ваше місто:
Вартість доставки вказує транспортна компанія:
Наявність: Є в наявності

Опис Ікона Почаївська Богородиця

Для чого допомагає Почаївська ікона Божої Матері?

На світі є багато ікон Божої Матері. Певні з них змогли зберігати, а інші не збереглися сьогодні. Є і подібні образи, які вважаються в вигляді чудотворних і більшість людей спеціально їдуть в храм для молитви про допомогу. Одна з подібних ікон - це Почаївська ікона, яка протягом довгих років може допомагати і висвітлює більшості пріхожіан.

Історія появи Почаївської ікони були народжені в 16-му столітті. Коли митрополит Неофіт проїхав до Почаєва. В даному місті його райдужним чином зустріли дворяни і в якості знака вдячності дали йому іконку. Потім він опинився в якості патріарха. А такий вид, був прославлений тим, що виконував найбільші твори.

Протягом довгих рік вона була в житло християн, а потім мало місце перше зцілення від неї. Тоді власниці ікон прийняли рішення передати її в обителі і з того періоду вона виявилася в якості надбання православних народів. Потім після загибелі власниця ікони, її рідні прийняли рішення повертати її собі. Однак в новому житлі образ щастя не зміг принести. З цієї причини її віддали знову в монастир. Через пару десятиліть її надали католикам. Папа Климент в той час розмістив на неї ризу золотистий.

Через століття Почаївська ікона Божої матері була повернута в Православну церкву. Сьогодні є надбанням лаврів і будь-яку суботу над нею співають акафіст, таким чином самим згадуючи про зцілення незрячих дівчаток.

Що означає почаївська ікона?

Відмінна риса вважається лик Спасителя з Богородицею, де є відбитки стопи. Стопа є пам'яттю про те, щоб відвідати саму Царицю Небесну. Лавра Почаївська знаходиться на однойменних горах. Тоді вона була порожньою і в одну мить 2 ченця розглянули її. Там була встановлена ​​Богородиця, увінчала коронку. У діви в руці був скіпетр. А полум'я, хоча на те, що було від неї, не могла обпалювати. Бачення незабаром могло припинитися, а слід її був. З цієї причини ті помилки наповнювався за допомогою води.

Від того куточка монахи стартували зводити гору, де на сьогоднішній день знаходяться 16 храмів. Потім там виникла Успенська церква, а потім звели Собор. Особливий спосіб виконувався на липовій дошці, як і інші ікони. Писали іконку з допомогою масляних фарб. Зверху наносили найтонша смуга зі срібла, а внизу вона витрачена. Однак її дуже швидко змінили перлову ризу. Дуже виглядає оклад, що нагадує зірку, прикрашена за допомогою променів.

Де знаходиться Почаївська Божа матір?

Ікона Почаївська молитва знаходиться в храмі над брехати. У ранній ранок, ще коли темно-її прийнято опускати на необхідний рівень. Зависає вона на шовковій стрічці, а може охороняти її чергові монахи. Той, хто пройшов службу йде до іконки. У храмі до того ж є цілющого характеру джерело, який відкрив Богородиця. Джерело ви можете відшукати за огорожею. Можна в храмі прикладати до картини стоп. А воду ви можете набирати у послушників.

Значення ікони Почаївська ви можете відшукати на Західній Україні. У тих місцях проживав молитовник, в якому він прожив приблизно сотні років. Його святі деталі можуть зберігатися в храмі. 1 і 2 війна не зруйнували собор, і при війні він взагалі ні закривався.

На образі є певні святі лики. Далі мова піде про всі можливі варіанти:

  • Першим мучеником, убитий за християнську віру є Стефан.
  • Є багато популярних християн під найменуванням Аврамій, найімовірніше, це він міг розіб'є ідолів і з'єднував язичницькі племена в християнство.
  • Пророк, якого брали на небо у вигляді живого. Він відомий пророк, який вважався покровителем льотчика, десантника. Його до того ж можуть отримати в таких верах, як іслам і іудаїзм.
  • Міна є першим флорентійським мучеником.
  • Першою мученицею є Катерина, яка присвятила себе Богу, щоб відмовитися на заміжжя з імператором Рима.
  • Христианка, зрадили загибелі разом з 2 сестрічкамі- свята Ірина.
  • свята, загибла з усіма членами при правлінні Нерона, є Параскева.
< p> Якщо розглядати композицію Почаївська Богородиця значення матері і сина ви можете подумати, що показана любов. Будь зуміє приміряти на себе цю роль. Однак насправді, тут показані відносини серед богів і душі. З цієї причини якщо розглядати ікону глибоко, то ви можете розглянути взагалі інший контекст даного.

Ікона Божої матері Почаївська в чому допомагає? Даний образ може допомогти тисячам людей. Правильною молитвою є серцева прохання.

Характеристики Ікона Почаївська Богородиця

Загальні характеристики
Жанр -
Що зображене -
Можливі розміри 15*20, 20*30, 30*40, 30*50, 30*60, 40*60, або будь який інший!
Орієнтація картини Горизонтальна
Додаткові послуги
Під склом Під замовлення
Послуга вдвічі більше бурштину Під замовлення
Об’ємна картина Під замовлення
Виконання на холсті Під замовлення
Конструкція картини
Використані матеріали Натуральний бурштин
Матеріал рами Дерево або Пластик (На вибір)
Опис
Вагу 0.50кг
Розміри (Д х Ш х В) 15.00см x 20.00см
245.00 грн.

Відгуки Ікона Почаївська Богородиця

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари