Умови використання


Переконливе прохання перед оформленням замовлення прочитати розташовану нижче інформацію!

Використання інтернет ресурсу

Сайт https://ambervalley.com.ua/, надалі Янтарна долина допускає використання розташованої на ньому інформації виключно в особистих цілях для некомерційного використання. Кожна людина, яка використовує ці дані, повинен пам'ятати, що всі дані повинні при використанні зберігати авторські права і свій первісний вигляд. Категорично забороняється змінювати інформацію, отриману на сайті Янтарна долина для застосування в комерційних цілях. Будь-яке використання отриманих даних з ресурсу забороняється для застосування на інших комп'ютерах або інтернет ресурсах.

Відповідальність

Весь наданий товар і послуги сайту представлені Бурштинової долиною в тому вигляді, як вони існують. Допускається деяка неточність і неповнота опису продукції. & Nbsp; Адміністрація Бурштинової долини покладає на себе право змінювати дані в необхідний їм момент без попереднього попередження, в тому числі продукцію і її вартість.

Реєстрація

При проведенні реєстрації на даному ресурсі кожен клієнт зобов'язується надати всі дані про себе в повному обсязі. Результатом проведення реєстрації для кожного користувача стане унікальний логін і пароль, за збереження яких сам особисто несе повну відповідальність. Також ніхто крім користувача не несе відповідальності за використання цих даних на сайті Янтарна долина. При втраті даних про свою реєстрацію користувач зобов'язаний повідомить цю інформацію адміністрації сайту.

Коментарі

При зверненні до адміністрації Бурштинової долини, а також залишаючи коментар, кожен користувач несе відповідальність за якість інформації, яка включає:

  • Відсутність незаконного або загрозливого змісту;
  • Інформація не повинна містити шкідливе наповнення;
  • Написані коментарі не повинні бути наклепницького характеру або ображати моральність інших людей;
  • Також всі дані не повинні пропагувати ненависть;
  • У коментарях і повідомленнях не повинно бути присутнім інформації, яка буде дискредитувати за расовою, статевою, етнічною чи іншою ознакою;
  • У коментарях не повинно бути присутнім інформації, яка буде містити ображає текст на адресу будь-яких юридичних чи фізичних осіб;
  • Інформація не повинна порушувати ніяким чином чинне законодавство.

Будь-яке повідомлення, яке адміністрацією сайту Янтарна долина буде розцінено, як порушення встановленого угоди, буде видалено без попередження. Також Янтарна долина має право використовувати всю розміщену інформацію на своєму сайті на свій розсуд.

Персональні дані і їх використання

Для обробки, збору і зберігання даних після відвідування клієнтами адміністрація Бурштинової долини використовує різні способи і програмні засоби. Також для роботи застосовуються певні куки і анонімні ідентифікатори. В процесі роботи Янтарна долина використовує такі куки і анонімні ідентифікатори для співпраці з іншими компанія у вигляді реклами, що розміщується на інших ресурсах.

Зверніть увагу!

Зображення виробів представлені на сайті тільки як приклади. Кожен товар це ручна робота кращих художників, тому продукція, не може бути на 100% ідентична. Зображення товару на сайті може відрізнятись від оригіналу.