Гарантії


Ми цінуємо кожного свого клієнта за зроблений вибір в сторону компанії Янтарна Долина, і зі свого боку гарантуємо якісну продукцію.

Гарантія якості Бурштинової долини включає кілька основних факторів:

  • Дотримання всіх стандартів якісного обслуговування клієнтів;
  • Повна відповідність нормам технологічних процесів при створенні продукції;
  • Повна відповідність всім вимогам до матеріалу для виготовлення, підбору персоналу та витратних матеріалів.

Складові нашого сервісу

Картини та ікони з бурштину

Ми надаємо продукцію, виконану з такого природного матеріалу, як бурштин. Наші картини і ікони стануть чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру, а також красивим атрибутом на певних урочистостях. У великому асортименті представлені ікони для вінчань, хрестин та інших заходів. Купити панно з бурштину мріють багато, а у нас це можна зробити легко і просто. Такі речі прикрасять будь-який будинок.

Намиста і інші вироби з бурштину

Такий матеріал, як бурштин відомий серед людей своїми цілющими властивостями. Завдяки нашому сервісу можна стати володарем найкрасивіших прикрас. Які не втратять ні колір, ні форму, але при цьому збережуть властивості натурального каменю. Бурштинові статуетки стануть прекрасним подарунком на будь-яке торжество. Такі вироби завжди цінуються за свою універсальність при оформленні будь-якого інтер'єру, а також за свою простоту, але в той же час оригінальність.

Гарантія якості

Як вже зазначалося, кожен товар в нашому каталозі виконаний з натурального матеріалу, який при правильній обробці зберігає всі свої властивості. Щоб не бути голослівним на всю нашу продукцію при покупці надається гарантія на певний термін, яка розвіє всі ваші сумніви. Сьогодні в нашому магазині можна навіть замовити свій власний портрет, виконаний з бурштину і також отримати на нього гарантію якості.

Повний комплект документів

На виробництво і реалізацію представленої в магазині продукції присутні всі дозволи і ліцензії. Весь процес виробництва контролюється відповідними органами і протікає згідно відповідних нормативних документів. Такий контроль гарантує отриманої продукції якість і довгий термін використання.

Нам завжди важлива думка клієнтів

При реалізації своєї продукції ми завжди прагнемо підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами:

  • Після покупки кожен клієнт заноситься в базу для подальшої співпраці;
  • Кожен дзвінок або заявка не залишають без уваги;
  • Про можливі зміни або затримки клієнт дізнається в першу чергу;
  • Ми прагнемо, щоб кожен покупець пішов задоволеним і щасливим;
  • Постійні клієнти завжди отримують оповіщення про акції або різні знижки.
  • Ми вдячні своїм клієнтам за відгуки про нашу продукцію.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день у нас уже велика база постійних клієнтів, які завжди вироби з бурштину купують тільки у нас тривалий час.

Оформити замовлення на повернення товару можна на сторінці https://ambervalley.com.ua/ua/add-return/